SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH LESZNO

KLIM-MAT Skup samochodów Leszno

Krótko o Naszym Skupie samochodów w Lesznie.

Na Rynku Motoryzacyjnym jestem już kilka ładnych parę lat. Prowadzę Skup Samochodów Używanych wszystkich w Lesznie. Stan samochodu nie odgrywa najważniejszej roli, ponieważ do każdego klienta podchodzę indywidualnie, tak jak i do każdego samochodu z którym mam przyjemność się spotkać. Kupuję samochody całe, ale również uszkodzone, skorodowane, zniszczone i wymagające napraw! Samochody osobowe jak również samochody ciężarowe, wchodzą w grę również busy oraz auta dostawcze. Jedyne czego nie skupujemy to samochody z kierownicą po prawej stronie tzw. angliki oraz auta niezarejestrowane w Polsce.

Umawiam się w pasującym Klientowi wyznaczonym miejscu i terminie. Istnieje jak najbardziej po ustaleniu ceny dojazd pod wskazany adres i po krótkich oględzinach samochodu dokonanie transakcji.

Skup samochodów obejmuje wszystkie marki.

W transakcję wchodzi każda marka i model Samochodu. Praktycznie nie ma pojazdu, który bym zignorował.

Obszar Działania

Skupujemy samochody z terenu Leszna i regionu, ale nie wykluczam też zakupu samochodu z odległych miejscowości Leszno na terenie naszego kraju.

Jakie mamy godziny otwarcia?

Mój skup samochodów ma tak dobrane godziny pracy aby każdy z Państwa bez problemu mógł znaleźć czas na sprzedaż swojego samochodu. Jako nieliczni specjalnie dla Was pracujemy również w Niedziele i Święta.

Dzwoń do nas  od 6.00 do 22.00  lubi napisz maila o dowolnej porze dnia i nocy.